У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Орлівщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Орлівщина:

Актуальний розклад електричок по станції Орлівщина містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Орлівщина з такими станціями і населеними пунктами як Слов'янськ, Верхівцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 07 хв до пункту призначення Верхівцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Новомосковськ-Дніпровський, Павлоград-1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Орлівщина відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краматорськ - Верхівцеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Орлівщина відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7008-7009* Верхівцеве Слов'янськ 07.18 1 хв  07.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
7006-7007* Краматорськ Верхівцеве 17.06 1 хв  17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Орлівщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Орлівщина