У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Осняки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осняки:

Актуальний розклад електричок по станції Осняки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Осняки з такими станціями і населеними пунктами як Чернігів, Горностаївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 04 хв до пункту призначення Горностаївка. Найближчі станції та зупинні пункти 76 Км, Шумлай. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Осняки відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернігів - Горностаївка, Горностаївка - Чернігів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осняки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6892 Горностаївка Чернігів 07.03 1 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6891 Чернігів Горностаївка 09.00 1 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
6894 Горностаївка Чернігів 16.15 1 хв  16.16 Курсує щоденно - переглянути
6893 Чернігів Горностаївка 22.03 1 хв  22.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Осняки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Осняки