У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Осота
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осота:

Актуальний розклад електричок по станції Осота містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Осота з такими станціями і населеними пунктами як Новгород-Сіверський, Терещенська, Семенівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 17 хв до пункту призначення Терещенська. Найближчі станції та зупинні пункти Терещенська, Бригадний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Осота відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Новгород-Сіверський - Терещенська, Терещенська - Новгород-Сіверський, Терещенська - Семенівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осота відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6701 Терещенська Новгород-Сіверський 06.45 1 хв  06.46 Курсує щоденно - переглянути
6702 Новгород-Сіверський Терещенська 09.25 1 хв  09.26 Курсує щоденно - переглянути
6703 Терещенська Семенівка 10.19 1 хв  10.20 Курсує щоденно - переглянути
6704 Семенівка Терещенська 17.16 1 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Осота можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Осота