З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Остки
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Остки:

Розклад поїздів по станції Остки включає в себе 2 поїздів за такими напрямками як Львів, Бахмут, в сумі зі станції Остки можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 20 г 25 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 8 г 5 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Остки.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Остки, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
142П Бахмут Львів 20.24 1 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Львів Бахмут 22.36 2 хв  22.38 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Остки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Остки