У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Овочева
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Овочева:

Актуальний розклад електричок по станції Овочева містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Овочева з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Святогірськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 10 хв до пункту призначення Святогірськ. Найближчі станції та зупинні пункти Рубці, Радьківські Піски. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Овочева відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Святогірськ, Святогірськ - Куп'янськ-Вузловий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Овочева відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6482 Святогірськ Куп'янськ 05.03 1 хв  05.04 Курсує щоденно - переглянути
6481 Куп'янськ Святогірськ 10.04 1 хв  10.05 Курсує щоденно - переглянути
6486 Святогірськ Куп'янськ 17.38 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
6487* Куп'янськ Святогірськ 22.09 1 хв  22.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Овочева можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Овочева