У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пантелеймонівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пантелеймонівка:

Актуальний розклад електричок по станції Пантелеймонівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пантелеймонівка з такими станціями і населеними пунктами як Макіївка-Пас., Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 11 г 43 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Горлівка, Шляхопровід. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пантелеймонівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Дебальцеве, Дебальцеве - Макіївка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пантелеймонівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302/6301 Дебальцеве Макіївка 06.53 1 хв  06.54 Курсує щоденно - переглянути
6444/6443 Іловайськ Дебальцеве 11.42 1 хв  11.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пантелеймонівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пантелеймонівка