У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Партизани
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Партизани:

Розклад поїздів і електричок по станції Партизани на сьогоднішній день включає в себе 4 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 10, 14 з них проходять і 0 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 04 г 20 хв у напрямку до станції Мелітополь, а останній прибуває в 19 г 39 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 1 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Партизани курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Партизани, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Партизани можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Партизани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Партизани

По станції Партизани курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Партизани Показати тільки електрички по станції Партизани