У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пастуше
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пастуше:

Актуальний розклад електричок по станції Пастуше містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пастуше з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Борщів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 44 хв до пункту призначення Борщів. Найближчі станції та зупинні пункти Шманьківчики, Вигнанка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пастуше відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Борщів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пастуше відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Борщів Тернопіль 04.00 1 хв  04.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6279 Тернопіль Борщів 23.43 1 хв  23.44 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пастуше можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пастуше