У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Павлоград-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Павлоград-2:

Актуальний розклад електричок по станції Павлоград-2 містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Павлоград-2 з такими станціями і населеними пунктами як Покровськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 45 хв до пункту призначення Покровськ. Найближчі станції та зупинні пункти Павлоград-1, Богуславський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Павлоград-2 відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Покровськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Павлоград-2 відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6831-6832* Лозова Покровськ 15.31 14 хв  15.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Павлоград-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Павлоград-2