У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Передатна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Передатна:

Актуальний розклад електричок по станції Передатна містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Передатна з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Пологи. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 28 хв до пункту призначення Пологи. Найближчі станції та зупинні пункти Ростуща, Запоріжжя-2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Передатна відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-2 - Пологи, Пологи - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Передатна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6841 Пологи Запоріжжя 06.28 2 хв  06.30 Курсує щоденно - переглянути
6844 Запоріжжя Пологи 09.19 2 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6849 Пологи Запоріжжя 18.38 2 хв  18.40 Курсує щоденно - переглянути
6852 Запоріжжя Пологи 21.26 2 хв  21.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Передатна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Передатна