З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Переїзна,Луганська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Переїзна:

Актуальний розклад електричок по станції Переїзна містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Переїзна з такими станціями і населеними пунктами як Сватово, Попасна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 47 хв до пункту призначення Попасна. Найближчі станції та зупинні пункти Лоскутівка, Лисичанськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Переїзна відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Попасна - Сватово, Сватово - Попасна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Переїзна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6440 Попасна Сватово 05.13 1 хв  05.14 Курсує щоденно - переглянути
6441 Сватово Попасна 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6442 Попасна Сватово 09.53 1 хв  09.54 Курсує щоденно - переглянути
6329 Куп'янськ Попасна 15.24 1 хв  15.25 Курсує щоденно - переглянути
6332 Попасна Сватово 19.03 1 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6447 Сватово Попасна 19.46 1 хв  19.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Переїзна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Переїзна,Луганська обл.