У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Переїзна,Луганська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Переїзна:

Актуальний розклад електричок по станції Переїзна містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Переїзна з такими станціями і населеними пунктами як Сватово, Попасна, Куп'янськ-Вузловий, Рубіжне, Лисичанськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 43 хв до пункту призначення Попасна. Найближчі станції та зупинні пункти Лоскутівка, Лисичанськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Переїзна відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Попасна - Сватово, Попасна - Куп'янськ-Вузловий, Сватово - Попасна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Переїзна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6440 Попасна Сватово 05.05 1 хв  05.06 Курсує щоденно - переглянути
6441* Сватово Попасна 07.09 1 хв  07.10 Курсує щоденно - переглянути
6442* Попасна Куп'янськ 10.10 1 хв  10.11 Курсує щоденно - переглянути
6842 Попасна Рубіжне 10.20 1 хв  10.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6443* Сватово Попасна 11.23 1 хв  11.24 Курсує щоденно - переглянути
6843 Рубіжне Попасна 11.44 1 хв  11.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6444* Попасна Сватово 14.40 1 хв  14.41 Курсує щоденно - переглянути
6844 Попасна Лисичанськ 15.01 1 хв  15.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6329* Куп'янськ Попасна 15.26 1 хв  15.27 Курсує щоденно - переглянути
6845 Лисичанськ Попасна 15.36 1 хв  15.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6332* Попасна Сватово 18.40 1 хв  18.41 Курсує щоденно - переглянути
6447* Сватово Попасна 19.42 1 хв  19.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Переїзна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Переїзна,Луганська обл.