У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перещепине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Перещепине:

Актуальний розклад електричок по станції Перещепине містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Перещепине з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 04 хв до пункту призначення Красноград. Найближчі станції та зупинні пункти 118 Км, 134 Км, 122 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Перещепине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красноград - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Красноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Перещепине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6171 Красноград Дніпро 04.20 2 хв  04.22 Курсує щоденно - переглянути
6172 Дніпро Красноград 12.04 2 хв  12.06 Курсує щоденно - переглянути
6173 Красноград Дніпро 16.39 2 хв  16.41 Курсує щоденно - переглянути
6174 Дніпро Красноград 23.02 2 хв  23.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Перещепине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Перещепине