У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Першотравневий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Першотравневий:

Актуальний розклад електричок по станції Першотравневий містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Першотравневий з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Дубове, Лозова, Гаврилівка, Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 41 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Шурине, 829 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Першотравневий відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Лозова, Дубове - Харків-Пас., Біляївка - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Першотравневий відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Лихачове Харків 03.49 1 хв  03.50 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Дубове 04.47 2 хв  04.49 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.56 1 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.47 1 хв  09.48 Курсує щоденно - переглянути
6516 Дубове Харків 11.38 1 хв  11.39 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Лозова 12.27 1 хв  12.28 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 14.54 1 хв  14.55 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.19 1 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 17.47 1 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 19.47 1 хв  19.48 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 20.09 1 хв  20.10 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.58 1 хв  21.59 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 22.39 2 хв  22.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Першотравневий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Першотравневий