У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Первенець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Первенець:

Актуальний розклад електричок по станції Первенець містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Первенець з такими станціями і населеними пунктами як Колосівка, Миколаїв Вантажний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 49 хв до пункту призначення Миколаїв Вантажний. Найближчі станції та зупинні пункти Ставки, Колосівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Первенець відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Колосівка, Колосівка - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Первенець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002-6001 Миколаїв Колосівка 11.43 2 хв  11.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004-6003 Колосівка Миколаїв 12.47 2 хв  12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Первенець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Первенець