У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Первомайськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Первомайськ:

Актуальний розклад електричок по станції Первомайськ містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Первомайськ з такими станціями і населеними пунктами як Подільськ-Жм., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 47 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Орлик, 135 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Первомайськ відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Подільськ-Жм., Подільськ-Жм. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Первомайськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Первомайськ-на-Бузі

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6603 Помічна Подільськ 07.43 5 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6602 Подільськ Помічна 10.20 8 хв  10.28 Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 15.17 5 хв  15.22 Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 18.40 7 хв  18.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Первомайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Первомайськ