У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Петрівське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Петрівське:

Актуальний розклад електричок по станції Петрівське містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Петрівське з такими станціями і населеними пунктами як Херсон, Миколаїв Вантажний, Апостолове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 10 хв до пункту призначення Миколаїв Вантажний. Найближчі станції та зупинні пункти Копані, Чеховичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Петрівське відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Херсон - Миколаїв Вантажний, Апостолове - Миколаїв Вантажний, Миколаїв Вантажний - Херсон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Петрівське відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6572 Миколаїв Херсон 07.02 1 хв  07.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6721* Апостолове Миколаїв 07.49 2 хв  07.51 Курсує щоденно - переглянути
6571* Херсон Миколаїв 08.56 2 хв  08.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6722* Миколаїв Апостолове 16.43 1 хв  16.44 Курсує щоденно - переглянути
6576* Миколаїв Херсон 18.37 2 хв  18.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6575 Херсон Миколаїв 21.08 2 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Петрівське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Петрівське