У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Петрівське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Петрівське:

Актуальний розклад електричок по станції Петрівське містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Петрівське з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Апостолове, Херсон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 12 хв до пункту призначення Миколаїв Вантажний. Найближчі станції та зупинні пункти Чеховичі, Копані. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Петрівське відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Апостолове, Миколаїв Вантажний - Херсон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Петрівське відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6721 Апостолове Миколаїв 07.56 2 хв  07.58 Курсує щоденно - переглянути
6571 Херсон Миколаїв 09.18 2 хв  09.20 Курсує щоденно - переглянути
6722 Миколаїв Апостолове 16.35 1 хв  16.36 Курсує щоденно - переглянути
6576 Миколаїв Херсон 18.26 2 хв  18.28 Курсує щоденно - переглянути
6575 Херсон Миколаїв 21.10 2 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Петрівське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Петрівське