З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Петропавлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Петропавлівка:

Актуальний розклад електричок по станції Петропавлівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Петропавлівка з такими станціями і населеними пунктами як Красний Лиман, Авдіївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 30 хв до пункту призначення Авдіївка. Найближчі станції та зупинні пункти Слов'янка, Миколаївка-Донецька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Петропавлівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Авдіївка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Петропавлівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331-6332- Покровськ Красний Лиман 08.24 1 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6333-6334 Лозова Авдіївка 18.29 1 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Петропавлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Петропавлівка