У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Петруньки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Петруньки:

Актуальний розклад електричок по станції Петруньки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Петруньки з такими станціями і населеними пунктами як Скотовата, Красний Лиман, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 55 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Фенольна, Скотовата. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Петруньки відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красний Лиман - Скотовата, Скотовата - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Петруньки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6011 Красний Лиман Скотовата 08.24 1 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Красний Лиман 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6237 Красний Лиман Скотовата 17.19 1 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути
6244 Скотовата Лозова 17.54 1 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Петруньки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Петруньки