У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Петруньки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Петруньки:

Актуальний розклад електричок по станції Петруньки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Петруньки з такими станціями і населеними пунктами як Скотовата, Ізюм, Святогірськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 53 хв до пункту призначення Святогірськ. Найближчі станції та зупинні пункти Фенольна, Скотовата. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Петруньки відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Скотовата - Святогірськ, Ізюм - Скотовата. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Петруньки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6011 Красний Лиман Скотовата 08.27 1 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
6236 Скотовата Ізюм 09.01 1 хв  09.02 Курсує щоденно - переглянути
6003 Ізюм Скотовата 15.18 1 хв  15.19 Курсує щоденно - переглянути
6004 Скотовата Святогірськ 15.52 1 хв  15.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Петруньки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Петруньки