З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

П'ятипілля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції П'ятипілля:

Актуальний розклад електричок по станції П'ятипілля містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують П'ятипілля з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Пушкарне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 22 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Пушкарне, Олександрівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції П'ятипілля відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Пушкарне - Суми, Суми - Пушкарне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції П'ятипілля відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866 Пушкарне Суми 05.15 1 хв  05.16 Курсує щоденно - переглянути
6066 Суми Пушкарне 09.44 1 хв  09.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Пушкарне Суми 14.06 1 хв  14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6872 Суми Пушкарне 19.28 1 хв  19.29 Курсує щоденно - переглянути
6874 Пушкарне Суми 20.21 1 хв  20.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції П'ятипілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції П'ятипілля