У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підгірки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Підгірки:

Актуальний розклад електричок по станції Підгірки містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Підгірки з такими станціями і населеними пунктами як Святогірськ, Харків-Левада, Ізюм, Скотовата. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 41 хв до пункту призначення Ізюм. Найближчі станції та зупинні пункти Ізюм, Букине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Підгірки відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Святогірськ, Фенольна - Ізюм, Ізюм - Скотовата. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Підгірки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6407 Харків Святогірськ 05.18 1 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6418 Святогірськ Харків 06.53 1 хв  06.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Фенольна Ізюм 10.05 1 хв  10.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003 Ізюм Скотовата 10.46 1 хв  10.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6236 Костянтинівка Ізюм 13.40 1 хв  13.41 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Підгірки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Підгірки