У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Піонер
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піонер:

Актуальний розклад електричок по станції Піонер містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Піонер з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 41 хв до пункту призначення Рудниця. Найближчі станції та зупинні пункти Осіївка, Жданова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Піонер відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гайворон - Рудниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піонер відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 07.30 1 хв  07.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 17.40 1 хв  17.41 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Піонер можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Піонер