У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Піщане
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піщане:

Актуальний розклад електричок по станції Піщане містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Піщане з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Попасна, Сватово. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 09 хв до пункту призначення Сватово. Найближчі станції та зупинні пункти 838 Км, 831 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Піщане відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Попасна - Куп'янськ-Вузловий, Куп'янськ-Вузловий - Сватово. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піщане відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6330* Сватово Куп'янськ 06.15 1 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
6329 Куп'янськ Попасна 10.28 1 хв  10.29 Курсує щоденно - переглянути
6442 Попасна Куп'янськ 14.12 1 хв  14.13 Курсує щоденно - переглянути
6337 Куп'янськ Сватово 18.08 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Піщане можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Піщане