У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Піщаний Брід
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піщаний Брід:

Актуальний розклад електричок по станції Піщаний Брід містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Піщаний Брід з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 20 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Байдаківка, Королівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Піщаний Брід відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піщаний Брід відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Піщаний Брід - Знам'янка від 28.00 грн. (58.0 км)

  • Піщаний Брід - П'ятихатки від 23.00 грн. (46.0 км)

  • Піщаний Брід - Олександрія від 15.90 грн. (13.0 км)

  • Піщаний Брід - Користівка від 15.90 грн. (23.0 км)

  • Піщаний Брід - Пантаївка від 23.00 грн. (43.0 км)

  • Піщаний Брід - Зелена від 15.90 грн. (29.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 09.03 1 хв  09.04 Курсує щоденно - переглянути
6001 П'ятихатки Знам'янка 15.19 1 хв  15.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Піщаний Брід можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Піщаний Брід