У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Південнодонбаська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Південнодонбаська:

Актуальний розклад електричок по станції Південнодонбаська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Південнодонбаська з такими станціями і населеними пунктами як Маріуполь. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 05 хв до пункту призначення Маріуполь. Найближчі станції та зупинні пункти Велико-Анадоль. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Південнодонбаська відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Маріуполь - Південнодонбаська, Південнодонбаська - Маріуполь. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Південнодонбаська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Південнодонбаська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Південнодонбаська