У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Плавні-Вантажні
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Плавні-Вантажні:

Актуальний розклад електричок по станції Плавні-Вантажні містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Плавні-Вантажні з такими станціями і населеними пунктами як Синельникове-1, Сиваш, Новоолексіївка, Запоріжжя-2, Запоріжжя Ліве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 40 хв до пункту призначення Пришиб. Найближчі станції та зупинні пункти Плавні-Пас., 1134 Км, Канкринівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Плавні-Вантажні відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Енергодар - Запоріжжя-1, Новоолексіївка - Запоріжжя-2, Мелітополь - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Плавні-Вантажні відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Плавні-Вантажні можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Плавні-Вантажні

У населеному пункті Плавні є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Плавні