У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Покровськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Покровськ:

Актуальний розклад електричок по станції Покровськ містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Покровськ з такими станціями і населеними пунктами як Гродівка, Чаплине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 27 хв до пункту призначення Чаплине. Найближчі станції та зупинні пункти Удачна, Гродівка, N13, N14. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Покровськ відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Покровськ - Чаплине, Чаплине - Покровськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Покровськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6148 Чаплине Гродівка 07.47 3 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6145 Гродівка Чаплине 08.51 40 хв  09.31 Курсує щоденно - переглянути
6112 Чаплине Покровськ 13.37 Курсує щоденно - переглянути
6123 Покровськ Чаплине 14.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Покровськ