У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полігон
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полігон:

Актуальний розклад електричок по станції Полігон містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Полігон з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Снігурівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 12 хв до пункту призначення Снігурівка. Найближчі станції та зупинні пункти Водник, Депо. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Полігон відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Снігурівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полігон відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Снігурівка Миколаїв 07.15 2 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Снігурівка 18.10 2 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Полігон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полігон