У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтавка Криворізька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полтавка Криворізька:

Актуальний розклад електричок по станції Полтавка Криворізька містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Полтавка Криворізька з такими станціями і населеними пунктами як Інгулець, Кривий Ріг-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 38 хв до пункту призначення Кривий Ріг-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти 6 Км Роз'їзд, 22 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Полтавка Криворізька відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Інгулець - Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Головний - Інгулець. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полтавка Криворізька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451-6452 Кривий Ріг Інгулець 08.03 1 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6453-6454 Інгулець Кривий Ріг 09.05 2 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6455-6456 Кривий Ріг Інгулець 17.30 1 хв  17.31 Курсує щоденно - переглянути
6457-6458 Інгулець Кривий Ріг 18.37 1 хв  18.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Полтавка Криворізька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полтавка Криворізька