З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Попасна(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Попасна:

Актуальний розклад електричок по станції Попасна містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Попасна з такими станціями і населеними пунктами як Попасна, Сватово. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 57 хв до пункту призначення Сватово. Найближчі станції та зупинні пункти Попасна-2, Попасна, Комишуваха. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Попасна відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Попасна - Сватово, Сватово - Попасна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Попасна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Попасна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6439 Сватово Попасна 03.40 Курсує щоденно - переглянути
6440 Попасна Сватово 04.00 Курсує щоденно - переглянути
6329 Сватово Попасна 16.40 Курсує щоденно - переглянути
6332 Попасна Сватово 17.50 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Попасна-2

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6439 Сватово Попасна 03.33 1 хв  03.34 Курсує щоденно - переглянути
6440 Попасна Сватово 04.06 1 хв  04.07 Курсує щоденно - переглянути
6329 Сватово Попасна 16.33 1 хв  16.34 Курсує щоденно - переглянути
6332 Попасна Сватово 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Попасна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Попасна(всі вокзали)