У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Попасна-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Попасна-2:

Актуальний розклад електричок по станції Попасна-2 містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Попасна-2 з такими станціями і населеними пунктами як Сіверськ, Сватово, Попасна, Рубіжне, Лисичанськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 56 хв до пункту призначення Попасна. Найближчі станції та зупинні пункти Попасна, Комишуваха. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Попасна-2 відправляються або прибувають днем - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Попасна - Лисичанськ, Рубіжне - Попасна, Куп'янськ-Вузловий - Попасна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Попасна-2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Попасна Сіверськ 03.50 2 хв  03.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6440 Попасна Сватово 04.06 1 хв  04.07 Курсує щоденно - переглянути
6501 Сіверськ Попасна 08.10 2 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6441 Сватово Попасна 08.23 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6442 Попасна Сватово 08.46 1 хв  08.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6842 Попасна Рубіжне 09.06 1 хв  09.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6843 Рубіжне Попасна 13.01 1 хв  13.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Попасна Сіверськ 13.06 2 хв  13.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6844 Попасна Лисичанськ 13.26 1 хв  13.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6829 Лисичанськ Попасна 16.15 1 хв  16.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6329 Куп'янськ Попасна 16.33 1 хв  16.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Сіверськ Попасна 17.10 2 хв  17.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6332 Попасна Сватово 17.51 1 хв  17.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6447 Сватово Попасна 20.55 1 хв  20.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Попасна-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Попасна-2