У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пост 1154 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 1154 Км:

Актуальний розклад електричок по станції Пост 1154 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пост 1154 Км з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 16 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Ястребинове, Мартинівська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пост 1154 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 1154 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6413 Помічна Одеса 07.49 1 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6412 Одеса Помічна 15.15 1 хв  15.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пост 1154 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пост 1154 Км

Від станції Пост 1154 Км можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Пост 1154 Км