У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пост 127 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 127 Км:

Актуальний розклад електричок по станції Пост 127 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пост 127 Км з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 33 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Тимкове, 124 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пост 127 Км відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 127 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6041 Долинська Помічна 08.13 1 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
6042 Помічна Долинська 21.32 1 хв  21.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пост 127 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пост 127 Км