У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пост 21 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 21 Км:

Актуальний розклад електричок по станції Пост 21 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пост 21 Км з такими станціями і населеними пунктами як Люботин, Харків-Левада. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 52 хв до пункту призначення Харків-Левада. Найближчі станції та зупинні пункти Коротич, Водяна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пост 21 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Люботин, Мерчик - Харків-Левада. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 21 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6221 Харків Люботин 08.14 1 хв  08.15 Курсує щоденно - переглянути
6224* Мерчик Харків 12.33 1 хв  12.34 Курсує щоденно - переглянути
6228 Люботин Харків 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пост 21 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пост 21 Км