З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пост 4 км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 4 км:

Актуальний розклад електричок по станції Пост 4 км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пост 4 км з такими станціями і населеними пунктами як Дубове, Харків-Пас., Красний Лиман. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 09 хв до пункту призначення Красний Лиман. Найближчі станції та зупинні пункти Лозова, Близнюки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пост 4 км відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Дубове, Покровськ - Красний Лиман, Дубове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 4 км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6503 Харків Дубове 07.07 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6516 Дубове Харків 08.24 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6331-6332- Покровськ Красний Лиман 12.08 1 хв  12.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пост 4 км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пост 4 км