У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пост 4 км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 4 км:

Актуальний розклад електричок по станції Пост 4 км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пост 4 км з такими станціями і населеними пунктами як Костянтинівка, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 20 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Лозова, Близнюки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пост 4 км відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фенольна - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 4 км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Лозова Костянтинівка 03.23 1 хв  03.23 Курсує щоденно - переглянути
6244 Фенольна Лозова 23.20 1 хв  23.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пост 4 км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пост 4 км