У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пост 91 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 91 Км:

Актуальний розклад електричок по станції Пост 91 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пост 91 Км з такими станціями і населеними пунктами як Новгород-Сіверський, Семенівка, Терещенська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 44 хв до пункту призначення Терещенська. Найближчі станції та зупинні пункти Семенівка, Костобобр. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пост 91 Км відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Новгород-Сіверський - Семенівка, Семенівка - Терещенська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 91 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
962 Семенівка Новгород-Сіверський 10.14 1 хв  10.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
963 Новгород-Сіверський Семенівка 16.06 1 хв  16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
964 Семенівка Терещенська 17.43 1 хв  17.44 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пост 91 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пост 91 Км