У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пост 92 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 92 Км:

Актуальний розклад електричок по станції Пост 92 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пост 92 Км з такими станціями і населеними пунктами як Подільськ-Жм., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 44 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти 97 Км, Сирове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пост 92 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Подільськ-Жм., Подільськ-Жм. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 92 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6603 Помічна Подільськ 08.44 2 хв  08.46 Курсує щоденно - переглянути
6602* Подільськ Помічна 09.14 1 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 17.42 2 хв  17.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пост 92 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пост 92 Км