У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пост Амур
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост Амур:

Актуальний розклад електричок по станції Пост Амур містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пост Амур з такими станціями і населеними пунктами як Чаплине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 45 хв до пункту призначення Чаплине. Найближчі станції та зупинні пункти Дніпро-Головний, 193 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пост Амур відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Чаплине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост Амур відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6146 Дніпро Чаплине 19.45 1 хв  19.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пост Амур можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пост Амур