У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пролісний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пролісний:

Актуальний розклад електричок по станції Пролісний містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пролісний з такими станціями і населеними пунктами як Осинове, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 18 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Гракове, Шевченкове-Південне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пролісний відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Осинове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пролісний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6605 Харків Осинове 10.10 1 хв  10.11 Курсує щоденно - переглянути
6608 Осинове Харків 14.17 1 хв  14.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пролісний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пролісний