У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Просяна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Просяна:

Актуальний розклад електричок по станції Просяна містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Просяна з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Покровськ, Чаплине, Межова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 24 хв до пункту призначення Межова. Найближчі станції та зупинні пункти Демурине, Чаплине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Просяна відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чаплине - Покровськ, Покровськ - Чаплине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Просяна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6109 Межова Дніпро 03.45 1 хв  03.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6148 Чаплине Покровськ 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6145 Покровськ Чаплине 10.20 1 хв  10.21 Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Межова 23.23 1 хв  23.24 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Просяна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Просяна