У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Прибережне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Прибережне:

Актуальний розклад електричок по станції Прибережне містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Прибережне з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Білгород-Дністровський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 04 хв до пункту призначення Білгород-Дністровський. Найближчі станції та зупинні пункти Шабо, Бугаз. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Прибережне відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Білгород-Дністровський - Одеса-Головна, Одеса-Головна - Білгород-Дністровський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Прибережне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6342 Білгород-Дністровський Одеса 05.28 1 хв  05.29 Курсує щоденно - переглянути
6304 Одеса Білгород-Дністровський 11.24 1 хв  11.25 Курсує щоденно - переглянути
6346 Білгород-Дністровський Одеса 13.54 1 хв  13.55 Курсує щоденно - переглянути
6308 Одеса Білгород-Дністровський 15.47 1 хв  15.48 Курсує щоденно - переглянути
6348 Білгород-Дністровський Одеса 17.05 1 хв  17.06 Курсує щоденно - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 20.03 1 хв  20.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Прибережне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Прибережне