У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Придонецька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Придонецька:

Актуальний розклад електричок по станції Придонецька містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Придонецька з такими станціями і населеними пунктами як Райгородок, Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 16 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Слов'янський курорт, Райгородок. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Придонецька відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Райгородок - Слов'янськ, Слов'янськ - Райгородок. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Придонецька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Слов'янськ Райгородок 06.38 1 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
6603 Райгородок Слов'янськ 07.05 1 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6604 Слов'янськ Райгородок 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6605 Райгородок Слов'янськ 18.15 1 хв  18.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Придонецька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Придонецька