У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Придонецька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Придонецька:

Актуальний розклад електричок по станції Придонецька містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Придонецька з такими станціями і населеними пунктами як Скотовата, Красний Лиман, Лозова, Ізюм, Фенольна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 09 хв до пункту призначення Красний Лиман. Найближчі станції та зупинні пункти 10 Км, Слов'янський курорт. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Придонецька відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красний Лиман - Скотовата, Красний Лиман - Фенольна, Ізюм - Фенольна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Придонецька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6011 Красний Лиман Скотовата 05.31 1 хв  05.32 Курсує щоденно - переглянути
6018 Фенольна Красний Лиман 07.06 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6231 Святогірськ Лозова 07.31 1 хв  07.32 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фенольна Ізюм 08.26 1 хв  08.27 Курсує щоденно - переглянути
6219 Красний Лиман Фенольна 08.51 1 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6236 Краматорськ Ізюм 10.56 1 хв  10.57 Курсує щоденно - переглянути
6003 Ізюм Фенольна 12.22 1 хв  12.23 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Красний Лиман 12.56 1 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
6237 Красний Лиман Скотовата 14.06 1 хв  14.07 Курсує щоденно - переглянути
6208 Слов'янськ Курдюмівка 17.17 1 хв  17.18 Курсує щоденно - переглянути
6249 Ізюм Фенольна 17.58 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фенольна Святогірськ 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Фенольна 19.44 1 хв  19.45 Курсує щоденно - переглянути
6077 Красний Лиман Слов'янськ 21.01 1 хв  21.02 Курсує щоденно - переглянути
6007-6008 Гаврилівка Красний Лиман 21.08 1 хв  21.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Придонецька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Придонецька