У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Придонецька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Придонецька:

Актуальний розклад електричок по станції Придонецька містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Придонецька з такими станціями і населеними пунктами як Скотовата, Красний Лиман, Близнюки, Ізюм, Фенольна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 18 хв до пункту призначення Красний Лиман. Найближчі станції та зупинні пункти 10 Км, Слов'янський курорт. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Придонецька відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Костянтинівка - Ізюм, Красний Лиман - Фенольна, Ізюм - Скотовата. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Придонецька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6011 Красний Лиман Скотовата 05.31 1 хв  05.32 Курсує щоденно - переглянути
6018 Фенольна Красний Лиман 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6231-6232 Святогірськ Близнюки 07.32 1 хв  07.33 Курсує щоденно - переглянути
6002* Фенольна Ізюм 08.26 1 хв  08.27 Курсує щоденно - переглянути
6219 Красний Лиман Фенольна 08.51 1 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6236 Костянтинівка Ізюм 11.42 1 хв  11.43 Курсує щоденно - переглянути
6003* Ізюм Скотовата 12.22 1 хв  12.23 Курсує щоденно - переглянути
6233-6234 Близнюки Красний Лиман 13.52 1 хв  13.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6237 Красний Лиман Фенольна 16.14 1 хв  16.15 Курсує щоденно - переглянути
6208 Слов'янськ Курдюмівка 17.20 1 хв  17.21 Курсує щоденно - переглянути
6249 Ізюм Фенольна 18.02 1 хв  18.03 Курсує щоденно - переглянути
6004* Скотовата Святогірськ 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Фенольна 20.29 1 хв  20.30 Курсує щоденно - переглянути
6007-6008 Гаврилівка Красний Лиман 21.17 1 хв  21.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Придонецька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Придонецька