У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пригоже
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пригоже:

Актуальний розклад електричок по станції Пригоже містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пригоже з такими станціями і населеними пунктами як Слов'янськ, Харків-Пас., Лозова, Гаврилівка, Краматорськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 18 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Дубове, Гаврилівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пригоже відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Гаврилівка, Харків-Пас. - Краматорськ, Слов'янськ - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пригоже відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Пригоже - Харків від 90.00 грн. (214.1 км)

  • Пригоже - Краматорськ від 29.00 грн. (79.8 км)

  • Пригоже - Лозова від 21.00 грн. (34.7 км)

  • Пригоже - Слов'янськ від 27.00 грн. (65.6 км)

  • Пригоже - Лихачове від 50.00 грн. (141.7 км)

  • Пригоже - Мерефа від 80.00 грн. (192.1 км)

  • Пригоже - Близнюки від 15.50 грн. (17.2 км)

  • Пригоже - Барвенкове від 19.00 грн. (24.2 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6809 Лозова Слов'янськ 05.55 1 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6812-6822 Кіндратівка Харків 09.31 1 хв  09.31 Курсує щоденно - переглянути
6825-6815 Харків Слов'янськ 10.35 1 хв  10.36 Курсує щоденно - переглянути
6802 Слов'янськ Лозова 11.40 1 хв  11.41 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 13.18 1 хв  13.19 Курсує щоденно - переглянути
6803 Лозова Слов'янськ 14.22 1 хв  14.23 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 14.47 1 хв  14.48 Курсує щоденно - переглянути
6823-6813 Харків Краматорськ 17.04 1 хв  17.04 Курсує щоденно - переглянути
6816-6826 Слов'янськ Харків 17.39 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
6808 Слов'янськ Лозова 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пригоже можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пригоже