У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Привільне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Привільне:

Актуальний розклад електричок по станції Привільне містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Привільне з такими станціями і населеними пунктами як Апостолове, Дніпро-Лоцманська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 50 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти 242 Км, 252 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Привільне відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Лоцманська - Апостолове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Привільне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6405* Дніпро Апостолове 09.43 1 хв  09.44 Курсує щоденно - переглянути
6408* Апостолове Дніпро 17.42 2 хв  17.44 Курсує щоденно - переглянути
6409 Дніпро Апостолове 21.48 2 хв  21.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Привільне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Привільне