У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пушкарне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пушкарне:

Актуальний розклад електричок по станції Пушкарне містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пушкарне з такими станціями і населеними пунктами як Суми. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 22 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти П'ятипілля. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пушкарне відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Суми - Пушкарне, Пушкарне - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пушкарне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866 Пушкарне Суми 05.05 Курсує щоденно - переглянути
6066 Суми Пушкарне 10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Пушкарне Суми 13.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6872 Суми Пушкарне 19.42 Курсує щоденно - переглянути
6874 Пушкарне Суми 20.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пушкарне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пушкарне