У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раденське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Раденське:

Актуальний розклад електричок по станції Раденське містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Раденське з такими станціями і населеними пунктами як Херсон, Вадим. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Вадим. Найближчі станції та зупинні пункти Великі Копані, Експрес. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Раденське відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вадим - Херсон, Херсон - Вадим. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Раденське відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6578 Вадим Херсон 06.16 2 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6573 Херсон Вадим 09.23 2 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6574 Вадим Херсон 18.03 2 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6577 Херсон Вадим 21.18 2 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Раденське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Раденське