У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Радгоспна,Херсонська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Радгоспна:

Актуальний розклад електричок по станції Радгоспна містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Радгоспна з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Нововесела, Херсон, Каховка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 11 хв до пункту призначення Каховка. Найближчі станції та зупинні пункти Україна, Івано-Копине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Радгоспна відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Херсон - Нововесела, Каховка - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Радгоспна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Каховка Миколаїв 04.21 2 хв  04.23 Курсує щоденно - переглянути
6772 Херсон Нововесела 07.20 2 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6771 Нововесела Херсон 17.10 2 хв  17.12 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Каховка 20.09 2 хв  20.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Радгоспна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Радгоспна,Херсонська обл.