У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Радьківські Піски
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Радьківські Піски:

Актуальний розклад електричок по станції Радьківські Піски містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Радьківські Піски з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Святогірськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 01 хв до пункту призначення Святогірськ. Найближчі станції та зупинні пункти Овочева, 45 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Радьківські Піски відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святогірськ - Куп'янськ-Вузловий, Куп'янськ-Вузловий - Святогірськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Радьківські Піски відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6482 Святогірськ Куп'янськ 05.13 1 хв  05.14 Курсує щоденно - переглянути
6481 Куп'янськ Святогірськ 09.55 1 хв  09.56 Курсує щоденно - переглянути
6486 Святогірськ Куп'янськ 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6487 Куп'янськ Святогірськ 22.00 1 хв  22.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Радьківські Піски можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Радьківські Піски