У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рябушки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рябушки:

Актуальний розклад електричок по станції Рябушки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рябушки з такими станціями і населеними пунктами як Лебединська, Суми, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 53 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Гарбузівка, Садова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рябушки відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лебединська - Ворожба-Пас., Суми - Лебединська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рябушки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6888 Ворожба Лебединська 07.31 2 хв  07.33 Курсує щоденно - переглянути
6887 Лебединська Суми 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6890* Суми Лебединська 16.30 2 хв  16.32 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Ворожба 17.52 1 хв  17.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рябушки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рябушки