Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рябушки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рябушки:

Актуальний розклад електричок по станції Рябушки містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рябушки з такими станціями і населеними пунктами як Смородине, Лебединська, Суми. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 15 хв до пункту призначення Лебединська. Найближчі станції та зупинні пункти Садова, Гарбузівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рябушки відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Лебединська, Лебединська - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рябушки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6031 Лебединська Смородине 05.24 2 хв  05.26 Курсує щоденно - переглянути
6033 Смородине Лебединська 10.09 2 хв  10.11 Курсує щоденно - переглянути
6035-6036 Лебединська Смородине 11.28 2 хв  11.30 Курсує щоденно - переглянути
6037 Смородине Лебединська 15.55 1 хв  15.56 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Суми 17.13 1 хв  17.14 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 21.13 2 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рябушки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рябушки