У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рясна,Дніпропетровська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рясна:

Актуальний розклад електричок по станції Рясна містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рясна з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Лоцманська, Апостолове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 22 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти 277 Км Роз'їзд, 263 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рясна відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Апостолове - Дніпро-Лоцманська, Дніпро-Лоцманська - Апостолове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рясна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Апостолове Дніпро 05.50 2 хв  05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Дніпро Апостолове 10.16 2 хв  10.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6408 Апостолове Дніпро 17.07 2 хв  17.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6409 Дніпро Апостолове 22.20 2 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рясна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рясна,Дніпропетровська обл.