У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Росинка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Росинка:

Актуальний розклад електричок по станції Росинка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Росинка з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Пологи. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 58 хв до пункту призначення Пологи. Найближчі станції та зупинні пункти Обща, 227 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Росинка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Пологи - Запоріжжя-2, Запоріжжя-2 - Пологи. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Росинка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6841 Пологи Запоріжжя 05.02 2 хв  05.04 Курсує щоденно - переглянути
6844 Запоріжжя Пологи 10.40 2 хв  10.42 Курсує щоденно - переглянути
6849 Пологи Запоріжжя 17.16 2 хв  17.18 Курсує щоденно - переглянути
6852 Запоріжжя Пологи 22.56 2 хв  22.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Росинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Росинка